İşlem Yapılıyor.
ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
Akademik Bilgi Yönetim Sistemi
Selçuk BAYRAMOĞLU
Öğretim Görevlisi

Birim

  • Gölbaşı Meslek Yüksekokulu
  • Muhasebe ve Vergi Uyg.

İletişim

         İlk ve orta öğrenimini Gaziantep’te tamamladıktan sonra 2006 yılında Gaziosmanpaşa Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünde lisans öğrenimine başladı, 2010 yılında mezun oldu. Yine aynı yıl içerisinde; ilkokul yıllarında hayali, üniversite yıllarında ise ideali olan “akademik kariyer” hedefi ile Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Maliye Anabilim Dalında yüksek lisansa başladı. Buradaki eğitimini de 2012’nin Mart ayında tamamladı.

         2012 yılının Haziran Ayı'nın 25'inden itibaren Adıyaman Üniversitesi Gölbaşı Meslek Yüksekokulu "Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü"nde Öğretim görevlisi olarak göreve başladı. Göreve başladığı günden itibaren İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun olacak Türk gençliğine akademik anlamda ruhen ve fikren gelişimine katkı sağlamak gayesiyle; Vergi Hukuku, Türk Vergi Sistemi, Kamu Maliyesi, Siyaset Bilimi, Kamu Yönetimi gibi önemli alanlarda eğitimler vermeye başladı ve bu asli görevine halen devam etmektedir.

         Ayrıca 2015 yılından itibaren akademik görevinin yanında idari görev olarak "Muhasebe ve Vergi Uygulamaları" Bölüm Başkanlığına atanan Bayramoğlu, son olarak 2018 yılından itibaren "Finans, Bankacılık ve Sigortacılık Bölüm"ü Başkanlığına atanarak, akademik görevinin yanında bu idari görevleri de yerine getirmektedir.

         Evli ve bir evlat sahibidir...


Oluşturulma02 Ocak 2013 16:34
Düzenlenme 19 Haziran 2019 15:19
Görüntülenme643